Wyburzenia i czyszczenie stawów

Poszukujesz profesjonalnej firmy, która zajmie się wyburzeniami i rozbiórkami budynków? A może szukasz rzetelnego przedsiębiorstwa, które świadczy usługi koparko-ładowarką i koparką gąsiennicową? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy Tom-Stone.

Naszym klientom oferujemy kopanie i oczyszczanie stawów, odśnieżanie, a także budowę dróg dojazdowych i parkingów. Poniżej prezentujemy pełną listę prac wykonywanych przez nasze przedsiębiorstwo:

Jednak to nie wszystko. Oferujemy Państwu szeroki wybór kamieni ozdobnych oraz różnego rodzaju kruszyw. W ofercie naszej firmy posiadamy kamienie ogrodowe, kamienie do gabionów, a także otoczaki, w tym otoczaki białe.

Proponujemy Państwu bardzo szeroki wybór kruszyw drogowych oraz budowlanych. Sprzedajemy m.in. kruszywa: wapienne, granitowe, dolomitowe, kwarcytowe oraz szlakę, gruz betonowy i ceglany.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania odnośnie świadczonych przez nas usług oraz sprzedawanych przez nas kamieni ogrodowych i kruszyw, zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Kontakt Tom-Stone

+48 508 450 298

Tom-Stone. Łukasz Tejchman
Biuro:
ul. Malownicza 37
92-761 Łódź
Skład:
Komorów, ul. Szczęśliwa 10
97-200 Tomaszów Mazowiecki (Województwo łódzkie)
Email: 
NIP: 8133524568

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 8-18
Sobota 8-14