O firmie

W zakres wykonywanych przez nas prac wchodzą wyburzenia oraz rozbiórki budynków. Zajmujemy się również czyszczeniem i kopaniem stawów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Od początku działalności wykonaliśmy wiele realizacji zakończonych pełnym sukcesem. Nasz profesjonalizm oraz zaangażowanie w pracę zostały docenione przez wielu klientów. Stale dążymy do poprawy jakości świadczonych przez nas usług.

Przykładamy bardzo dużą uwagę do jakości świadczonych usług, dlatego zatrudniamy wyłącznie osoby, które posiadają fachową wiedzę z zakresu budownictwa. Podczas pracy wykorzystujemy nowoczesny i niezawodny sprzęt. Dzięki temu wszystkie świadczone przez nas usługi wykonywane są rzetelnie oraz w określonym terminie.

Aby zapewnić Państwu jak najbardziej kompleksowe usługi, przedsiębiorstwo Tom-Stone wprowadziło do sprzedaży kruszywa drogowe i budowlane oraz akcesoria do architektury ogrodowej. W naszym asortymencie posiadamy różnego rodzaju głazy ogrodowe, kamień do gabionów oraz kamienie ozdobne. Dysponujemy także szerokim wyborem kamieni elewacyjnych, otoczakami, grysami oraz płytami wielkoformatowymi.

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdą Państwo także ziemię ogrodową, torf oraz podłoża pod trawniki.

Serdecznie zapraszamy do zapoznaniem się z naszą pełną ofertą. W razie jakichkolwiek wątpliwości albo pytań, gorąco zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy również otwarci na współpracę z innymi firmami.

Kontakt Tom-Stone

+48 508 450 298

Tom-Stone. Łukasz Tejchman
Biuro:
ul. Malownicza 37
92-761 Łódź
Skład:
Komorów, ul. Szczęśliwa 10
97-200 Tomaszów Mazowiecki (Województwo łódzkie)
Email: 
NIP: 8133524568

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 8-18
Sobota 8-14